Wróć do

POZNAŃ.png
KRAKÓW.png
ŁÓDŹ.png
gdańsk_nowy_czerwony.png

MINIBASKET DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Ogłaszamy nabór do przedszkolnej grupy koszykarskiej!


Zapraszamy dzieci z roczników 2014 i 2015 Zapisy do 25 września pod adresem: rmaczka@parkwodny.pl

Spotkanie organizacyjne: 29 września (wtorek) g.16.00 (Park Wodny w Krakowie)

Start zajęć: 29 września, godz. 17.00 (pierwsze zajęcia bezpłatne)

Treningi : - Wtorki, godz. 17.00 – Klub Treningowy FitPark Park Wodny,

ul. Dobrego Pasterza 126 - Czwartki, godz. 17.00 - Szkoła Marcina Gortata, Osiedle Kościuszkowskie 2a

ZAPEWNIAMY:

· Profesjonalną opiekę w osobie Trenera Jakuba Maksymiuka, w przeszłości gracza SMS PZKosz Władysławowo, AZS Radex Szczecin, AGH Kraków, GTK Gliwice i Alby Chorzów.

· Sprzęt sportowy niezbędny do zajęć.

· Naukę podstaw gry w koszykówkę z naciskiem na technikę indywidualną.

· Przygotowanie motoryczne do rozpoczęcia przygody ze sportem.

· Kontynuowanie treningów i możliwość rozpoczęcia nauki w Szkole Podstawowej Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata (od roku szkolnego 2021/2022).

· Urozmaicone zajęcia oraz gości i niespodzianki podczas treningów!

Koszt uczestnictwa: I semestr (24 treningi) – 336 zł (112 zł/miesiąc – istnieje możliwość rozłożenia płatności)

O PROJEKCIE:

Park Wodny w Krakowie wraz ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata w Krakowie, zapraszają najmłodszych do rozpoczęcia przygody z koszykówką! Jak mówi Barbara Potoczna - Członek Zarządu Parku Wodnego: "Od dłuższego czasu pracowaliśmy nad stworzeniem oferty skierowanej do najmłodszych, we współpracy z zewnętrznym podmiotem. Krakowska Szkoła Gortata - której Uczniowie od kilku lat korzystają z naszych basenów i sal, idealnie wpasowała się w nasze plany." Z kolei Adam Lachowicz - Dyrektor Administracyjny Szkoły Marcina Gortata dodaje: "Bardzo cenimy sobie współpracę z Parkiem Wodnym, który jest naszym sprawdzonym Partnerem. Cieszymy się, że udało nam się stworzyć projekt, który - mamy nadzieję, rozpropaguje koszykówkę. Po cichu liczę, że w kolejnych latach przygotujemy podobne oferty dla pozostałych sportów, które mamy w szkole podstawowej i liceum ogólnokształcącym."


Projekt zakłada regularne - dwa w tygodniu, treningi z motoryki i koszykówki, które poprowadzi były ligowiec i absolwent związkowego SMS we Władysławowie Jakub Maksymiuk. Kluczowe będzie zachęcenie dzieci i ich rodziców do postawienia na koszykówkę, która jest sportem niezwykle widowiskowym, a zarazem świetnie rozwijającym wszystkie partie mięśni, z tym najważniejszym - "mięśniem" mózgowym, na czele. Zajęcia odbywać się będą we wtorki w Parku Wodnym (motoryka) i w czwartki w sali Szkoły Marcina Gortata (koszykówka). Organizatorzy przygotowali szereg niespodzianek, a największą z nich będzie niewątpliwie... spotkanie z Marcinem Gortatem!


124 views0 comments

Recent Posts

See All