Wróć do

POZNAŃ.png
KRAKÓW.png
ŁÓDŹ.png
gdańsk_nowy_czerwony.png

Rekrutacja trwa bez zmian

#Rekrutacja W naszych szkołach w Łodzi, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku uczy się i trenuje powyżej 1000 uczennic i uczniów reprezentujących ponad 15 dyscyplin sportu 📘💪

wszystkie informacje o szkołach oraz dokumenty rekrutacyjne znajdziecie na naszej stronie www.szkolagortata.pl w zakładce "rekrutacja" (po wyborze szkoły)

Nasza rekrutacja do Szkół Podstawowych i Liceów Ogólnokształcących trwa bez zmian: pobierz dokumenty rekrutacyjne ze strony www.szkolagortata.pl wypełnij dokumenty prześlij je do sekretariatu wybranej szkoły Uczymy zwyciężać nie tylko w sporcie! Marcin Gortat #GortatTeam Szkoła Gortata - Łódź 🧡 Szkoła Gortata - Kraków 💙 Szkoła Gortata - Poznań 💙 Szkoła Gortata - Gdańsk ❤️


261 views0 comments

Recent Posts

See All