Wr贸膰 do

POZNA艃.png
KRAK脫W.png
艁脫D殴.png
gda艅sk_nowy_czerwony.png

Ruszamy z rekrutacj膮!

Ruszamy z naborem na rok szkolny 2020/2021! 馃挭馃挭馃挭 Ucz si臋 i trenuj w dru偶ynie Marcin Gortat! 馃憤馃憤馃憤

Wszystkie informacj臋 znajdziecie Pa艅stwo na naszej stronie猬 https://www.szkolagortata.pl/rekrutacja-poznan oraz pod numerem telefonu 730 782 802


Dyscypliny sportu oraz kluby wsp贸艂pracuj膮ce: 鉀癸笍鈥嶁檧锔 kosz kobiet- ENEA AZS Pozna艅 鉀癸笍鈥嶁檪锔 kosz m臋偶czyzn- MKK PYRA Pozna艅 馃彃 hokej- PTH Kozio艂ki, PTH Kozice Pozna艅 馃 judo- Pozna艅ski Klub Sportowy OLIMPIA 馃そ鈥嶁檪锔 pi艂ka wodna- Box Logistics Waterpolo Pozna艅 馃強鈥嶁檪锔 p艂ywanie- Box Logistics Waterpolo Pozna艅 馃ず szermierka- Muszkieterowie Warta Pozna艅 馃ぜ鈥嶁檪锔 zapasy- KS Sobieski Pozna艅, Polski Zwi膮zek Zapa艣niczySzko艂y Marcina Gortata #GortatTeam Miasto Pozna艅


98 views0 comments

Recent Posts

See All