Wróć do

POZNAŃ.png
KRAKÓW.png
ŁÓDŹ.png
gdańsk_nowy_czerwony.png

Ucz się i trenuj w Drużynie Gortata

Updated: Mar 2, 2020

W odpowiedzi na mnóstwo pytań i zainteresowanie ofertą naszej Szkoły informujemy, że

Prowadzimy nabór do: - Szkoły Podstawowej, klas: 1, 4-8, - Liceum Ogólnokształcącego, klas: 1. Ostatnie Dni Otwarte odbędą się: - dla Pierwszaków Szkoły Podstawowej: 3 marca 2020r. (wtorek), o godz. 17:00, - dla pozostałych (SP i LO): 17 marca 2020r. (wtorek), o godz. 18:00.


Grupy treningowe na poziomie klas 7-8 SP i 1-3 LO: - siatkarki i siatkarze (współpraca z Wandą Kraków), - koszykarki i koszykarze (Good Lood AZS PK Kraków, Oknoplast Basket Kraków, KS Cracovia 1906 - koszykówka), - piłkarki i piłkarze nożni (Akademia Piłkarska PROFI), - piłkarki ręczne, - rugbystki i rugbyści (Juvenia Kraków), - badmintonistki i badmintoniści (UKS KSBAD Kraków)


Jesteśmy otwarci na podjęcie współpracy z nowymi klubami, oraz wprowadzenie nowych dyscyplin. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.#SzkołaGortata #DrużynaGortata #KrakowskieGortaty #GortatTeam #SzkołaMistrzostwaSportowego #SzkołaSportowa

59 views0 comments

Recent Posts

See All