Wróć do

POZNAŃ.png
KRAKÓW.png
ŁÓDŹ.png
gdańsk_nowy_czerwony.png

Wypełniacze czasu :)

Gortatki i Gortaty! Mijają kolejne dni naszej kwarantanny. To bardzo trudny czas dla nas wszystkich, zwłaszcza że sytuacja wcale nie ulega poprawie, a szczyt pandemii dopiero przed nami. Cieszymy się, że zdecydowana większość z Was na bieżąco i regularnie pracuje przez Librusa czy inne platformy e-learningowe, jednocześnie apelujemy do tych, którzy jeszcze tego nie robią - to obowiązek!

Chcemy Wam dziś zaproponować kilka ciekawych i wartościowych "wypełniaczy" wolnego czasu. Łatwo wpaść w rutynę, która niekoniecznie będzie pozytywna, a jednocześnie będzie kradła czas. Zachęcamy, by spożytkować wolne (czas poza nauką) na:


🏛🗽🗿🏰 WIRTUALNE ZWIEDZANIE MUZEÓW - większość muzeów na świecie udostępnia swoje wirtualne progi zupełnie za free! Sprawdźcie - to świetny sposób na połączenie przyjemnego (któż nie chciałby odwiedzić British Museum w Londynie, Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku, Muzeum Salvadora Dali w Figueres, czy Muzeum Powstania Warszawskiego?) z pożytecznym (taka "wycieczka" to super sposób na naukę).


🎬🎥 KLASYKA POLSKIEGO I ŚWIATOWEGO KINA/EKRANIZACJE LEKTUR - może warto zamienić kolejny sezon ulubionego serialu i sprawdzić twórczość Andrzeja Wajdy, Krzysztofa Kieślowskiego, Krzysztofa Zanussiego czy Stevena Spielberga i Ridleya Scotta (tak wiemy, można by wymieniać i wymieniać).


📺📼🏋️‍♂️🤾‍♀️⛹️‍♂️⛷🚴‍♀️ KULTOWE WYDARZENIA SPORTOWE - pewnie wiecie najlepiej, jakie macie tu zaległości

Polecamy zwłaszcza Igrzyska i Olimpiady!🧘‍♀️🧘‍♂️ TRENINGI W DOMU - o to jesteśmy w miarę spokojni, bo wiemy, że Trenerzy Wam nie odpuszczają. Kluczowa jest tu regularność!


📚📖📕📗📰🗞 - CZYTANIE, DUUUŻO CZYTANIA - na koniec, ale wcale nie najmniej ważne - wręcz przeciwnie, od tego wszystko się zaczyna! Czy

tajcie, a cała reszta się ułoży

:) Serio!3majcie się i dbajcie o siebie i najbliższych! I - za wszelką cenę #zostańwdomu - to kluczowe!#


#SzkołaGortata #DrużynaGortata #KrakowskieGortaty #GortatTeam

29 views0 comments

Recent Posts

See All